Wego 500

Каталошки број K0004

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 34.899,20
ден 34.899,20

Експресна достава

Гаранција

Гаранција 24 месеца

15 дена за враќање на пари

Опис

Кровниот куфер WEGO 500 е погоден за сите автомобили. 500 литри волумен во комбинација со двојно отворање и одлична аеродинамика го прават моделот еден од најатрактивните во оваа класа. Моделот има RAPIDO систем за фиксирање за лесна инсталација и расклопување. Боја: Бела / Сива / Црна - Сјајна Димензии надворешни: 200 x 82 x 40 cm. ДВОЈНО ОТВОРАЊЕ QuickFix Rapido систем Двојно централно заклучување Сопствена тежина: 17 кг. Капацитет на товар е 75 кг. Гаранција 24 месеци

Техничка информација

  • Weight: 22
  • Производител: No
  • EAN: N/A

ГАРАНЦИЈА РОК: 24 месеца

Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)