Резервна част за фарови Sonar за Дневните светла ED015

Каталошки број AKDL01

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 1.357,92
ден 1.357,92

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

овој модул е предназначен за фарови SONAR со дневни светла. Овој модул предотвратoва показването на грешка (за изгорoла сијалица), когато сте поставили фарови Sonar со дневни светла.

Техничка информација

  • Weight: 1.0000
  • Производител: No
  • EAN: 0000117105
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)