-25%

Тунинг странични жмигавци за Honda Civic 1991-1995 бели

Каталошки број 5205178

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 1.126,08

Special Price ден 844,78

Regular Price: ден 1.126,08

Special Price ден 844,78

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

 Тунинг странични жмигавци за Honda Civic 1991-1995 бели за директно вградување.  изработката на жмигавците е исклучително квалитетна. пасуват перфектно и придават по-различен вид на автомобилот. монтажаът  е сосем елементарен.

 *посочената цена е за комплет лев + десен жмигавец за Honda Civic 1991-1995

Техничка информација

  • Weight: 1.0000
  • Производител: No
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)