-5%

Термо чаша BMW 450 ml.

Каталошки број 80235A87974

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 1.590,85

Special Price ден 1.511,10

Regular Price: ден 1.590,85

Special Price ден 1.511,10

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

За топлина во студените денови! Термичката чаша е изработена од нерѓосувачки челик, капачето е елегантно обликувано со копче БМВ, што спречува случајно истурање на течноста од чашата. Волуменот на термо чашата е 450ml.

Техничка информација

  • EAN: 80235A87974
  • Мярка: 330ml
  • Боја: Жълта
  • Weight: 1.000
  • Производител: BMW
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)