-8%

Комплет тунинг штопови за Volkswagen GOLF 1 05.1974-07.1983 хечбек/кабрио со црвена и бела основа , лев и десен

Каталошки број LTVW51

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 7.328,00

Special Price ден 6.741,76

Regular Price: ден 7.328,00

Special Price ден 6.741,76

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Штоповите имаат за цел да го известат задниот возач од возилото за да ја намали неговата брзина, од какви било причини поврзани со патувањето по патот. Затоа е важно штоповите на вашиот автомобил да бидат секогаш во добра состојба.

Тунинг кристалните штопови му даваат спортски карактер што ја задржува оригиналната линија, или поедноставно, подобрување на едноставниот фабрички изглед. Основата на секој модел е двојно обработена за да ја издржи температурата што ја емитираат халогените светилки.

Секој модел штопови е сертифициран по E-mark. Иновативниот дизајн ќе инспирира свежина во изгледот на автомобилот, што ќе го направи многу поспортски и попривлечен..

Еден комплет од овие штопови и вашиот автомобил ќе добие поспортска и атрактивна визија.

    

Техничка информација

  • EAN: 0000107309
  • Одобрение: E-marк E
  • Вид основа: червена и бяла
  • Тип штопови: кристални
  • Weight: 2.0000
  • Производител: AUTOLUX
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)