-20%

Алуминиумски прагови за Peugeot 4008 по 2012 година

Каталошки број 7685099

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: 23.680,00 ден

Special Price 18.944,00 ден

Regular Price: 23.680,00 ден

Special Price 18.944,00 ден

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Алуминиумски прагови со одличен квалитет (изработени од високо квалитетен алуминиум и ABS пластика), кој се издржливи при големо оптоварување и освен што го надополнуваат изгледот на вашето возило исти така се и функционални. Одлично пасуваат на возилото и со сигурност го олеснуваат влегувањето во него.

Техничка информација

  • Weight: 12.0000
  • Производител: AUTOLUX
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)