-14%

Прагови за џип Mercedes GLE купе C292 после 2015 година

Каталошки број 7685096

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 27.200,00

Special Price ден 23.500,00

Regular Price: ден 27.200,00

Special Price ден 23.500,00

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Праговите за џипови се изработени од високо квалитетни материјали (алуминиум и ABS пластика), кои се отпорни на големи оптоварувања. Овој тип додаток му дава завршен изглед на вашиот автомобил. Праговите се специфични за одредена марка и модел на автомобил.

  

Монтажата е што е можно полесна, но за да избегнете проблеми, препорачуваме да ја извршите монтажата во специјализиран сервисо за овој вид услуга. Исто така ние можеме праговите да ви ги испратиме по нашиот соработник за достава. за повеќе информации можете да контактирате со нашите оператори на 070 737 304 * за цената на еден локален повик. Инсталирањето на овие прагови целосно ќе го промени изгледот на вашиот автомобил и ќе овозможи полесен пристап до негововата кабина.

  

Техничка информација

  • EAN: 0000078713
  • Weight: 12.0000
  • Производител: AUTOLUX
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)