-20%

Спирачна течност MOTUL RBF 600 FACTORY LINE 0.500L

Каталошки број 100948MT

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 1.609,37

Special Price ден 1.287,58

Regular Price: ден 1.609,37

Special Price ден 1.287,58

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

 

ОЕМ одобренија : FMVSS 116 DOT 4 ; SAE J1703 ; ISO 4925

 

Течност/глицерин со високи перформанси за хидраулични сопирачки и спојки. Сува точка на вриење: 312°C/593°F 

 

 

Техничка информација

  • Мярка: 0.500 литра
  • Weight: 0.5000
  • Производител: MOTUL
  • EAN: 3374650005027
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)