Ркохватка за рачна кочница тип М правоглна црна

Каталошки број BK01

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 2.676,48
ден 2.676,48

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Тунинг рачка тип ///M за рачна кочница на BMW.  Рачката е компатибилна со моделите на BMW серија 1 E81/E82/E87/E88, серија 3 E46/E90/E91/E92/E93, серија 5 E34, серија 5 E39/E60/E61, серија 6 E63, серија 7 E32, серија 7 E38, X1 E84, X3 E83, X5 E53/E70. По неговата инсталација, стилот на ентериерот повеќе нема да биде здодевен, штом ќе влезете во автомобилот, очите ќе бидат привлечени од спортскиот и масивен изглед..


Високиот квалитет на изработка го прави ова парче метал во спортска елегантна рачка. Уште од првиот допир ќе го почувствувате агресивниот дизајн и спортскиот дух со дланката. Инсталирањето се прави што е можно полесно, така што по правилното поставување не се видливи прицврстувачи.

Техничка информација

  • Weight: 0.5000
  • Производител: No
  • EAN: 0000016516
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)