-7%

преден M technik браник за BMW серија 3 E46 седан/караван 1998-2005 без халогени

Каталошки број AP51006A

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 7.215,04

Special Price ден 6.688,96

Regular Price: ден 7.215,04

Special Price ден 6.688,96

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

М Technik II браник, произведена за уличните хулигани од серија 3 E46 седан/караван на баварският титан BMW. тоа не е просто поредната тунинг браник, која само претрупва векедобре оформеният дизајн на вашето BMW. Елегантно изчистена, с агресивни линии подчертаващи първичнодо на секој спортен автомобил, линии с Дополнителни два одвора на местото, на халогените за Подобруване, на аеродинамиката и охлаждане на не давачните апарати.

браникта е израбодена од еластична, удароеластичена, висок квалитетена ABS пластика. секој агол и одвор на браникта са грижливо обработени, за да се избегнат неприятни остри ръбове, по тој начин се постига правилниотт елемент за пасувањето на 100%.При закупуването на М Technik II браник за BMW серија 3 Е46 седан/караван 1998-2005 вие получавате поновите продукти:

 • 1бр. преден браник БЕЗ одвори за парктроник.
 • 1бр. Капачка на куката за теглене.
 • 2бр. Решетки околу халогените.
 • 2бр. лева и Десна лајсна.
 • 1бр. Основа за регистрационен Број.
 • 1бр. Средна декоративна решетка.
 • Перфектно квалитет.
 • Коректно одношение.
 • 100% пасување.

 

Техничка информација

 • Тип браник: Без отвори за парктроник
 • бБраник опрема: без халогени
 • Екстри: без капачета за пръскалки
 • Модел броня: M technik
 • Weight: 4.0000
 • Производител: No
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)