-17%

Преден М technik браник за BMW серија 3 E36 седан/караван/купе/кабрио/компакт 1990-1999

Каталошки број AP51009A

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 10.240,00

Special Price ден 8.512,00

Regular Price: ден 10.240,00

Special Price ден 8.512,00

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

М Technik II браник, произведени за улични хулигани од серија 3 E36 седан/купе/кабрио/караван/компакт на баварскиот титаниум BMW. Ова не е само уште еден браник за тјунирање, кој само го надминува веќе добро формираниот дизајн на вашето BMW. Елегантно чиста, со агресивни линии кои го нагласуваат примарното на секој спортски автомобил, линии со две дополнителни дупки на место, халогенки за подобрување, аеродинамика и ладење на дисковите.

Браникот е изработен од еластична, отпорна на удари, висококвалитетна ABS пластика. Секој агол и отвор на браникот е внимателно обработен за да се избегнат непријатни остри рабови, со што се постигнува совршен елемент за 100% прилагодување.

 

При купување на М Technik II браник за BMW серија 3 E36 седан/купе/кабрио/караван/компакт 1990-1999 ги добивате следниве производи:

 • 1бр. преден браник без отвори за паркинг сензори.
 • 1бр. Лип споилер за преден браник (оделен од браникот)
 • 2бр. лева и десна лајсна.
 • 1бр. Основа за регистарска таблица.
 • 1бр. Средна декоративна решетка.
 • Перфектен квалитет.
 • Коректен став.
 • 100% усогласеност.

 

Техничка информација

 • EAN: 0000016137
 • Тип браник: Без отвори за парктроник
 • бБраник опрема: без халогени
 • Екстри: без капачета за пръскалки
 • Модел броня: M technik, M3
 • Weight: 4.0000
 • Производител: No
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)