-10%

Кабели Petex за подаване на ток 12/24V, 16mm², 3 метра

Каталошки број 44613098

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 972,61

Special Price ден 875,39

Regular Price: ден 972,61

Special Price ден 875,39

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Кабли за напојување за возила дизајнирани според DIN-72553. Каблите се отпорни на масло, киселина и разни супстанции што можат да го нарушат интегритетот на нивната изолација.

Техничка информација

  • EAN: 0000111573
  • Мярка: комплект
  • Weight: 1.000
  • Производител: PETEX
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)