-12%

Кабели Petex за подаване на струја 12/24V, до 120A, 2 метра

Каталошки број 44632098

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 264,77

Special Price ден 232,96

Regular Price: ден 264,77

Special Price ден 232,96

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Кабели за подаване на струја за автомобили проектирани по стандарта DIN-72553. Кабелите са еластичени на масло, киселина и на различни субстанции, които биха могли да нарушат целостта на изолацията им.

Техничка информација

  • Weight: 1.000
  • Производител: PETEX
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)