-30%

Паркинг систем ОЕМ со звучна сигнализација со 8 црни СЕНЗОРИ

Каталошки број 1364

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 6.260,35

Special Price ден 4.382,25

Regular Price: ден 6.260,35

Special Price ден 4.382,25

Експресна достава

Гаранција

Гаранција 12 месеца

15 дена за враќање на пари

Опис

Паркинг систем ОЕМ со звучна сигнализација е систем што го олеснува паркирањето и ја зголемува вашата безбедност на патот. Системот се активира веднаш откако ќе се префрли во рикверц. Сензорите се ултразвучни, т.е. ова обезбедува исклучително точна пресметка на растојанието до одредена пречка. Доколку е потребно, сензорите можат да бидат обоени во саканата боја. Ова нема да ја наруши нивната работа.

За правилно и без проблеми работење на системот, се препорачува инсталирање во специјализирани сервиси.
 

Во комплетот содржи:

 

- 8 бр. ултразвучни сензори

 

- 1 бр. предупредувачки звучник

 

- контролна кутија

 

- кабли за поврзување

 

- фреза

 

- детално упатство

Техничка информација

  • EAN: 0000078057
  • Тип парктроник система: Със зумер
  • Боја сензори: Црна
  • Тип дисплей: No
  • Број сензори: 8
  • Weight: 1.0000
  • Производител: AUTOLUX

ГАРАНЦИЈА РОК: 12 месеца

Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)