Емблема Mercedes за предна решетка C класа W205, E класа W213, S класа W222 черна

Каталошки број A0008171901

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 2.400,00
ден 2.400,00

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Емблема Mercedes за предна решетка за Mercedes C класа W205, E класа W213, S класа W222, с изключително качествена изработка.

Съвместима с модела на Mercedes:

  • C класа W205/S205
  • E класа W213
  • S класа W222

Техничка информација

  • Weight: 1.0000
  • Производител: MERCEDES-BENZ
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)