MAGIC LINE 370

Каталошки број k0003

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 24.147,20
ден 24.147,20

Експресна достава

Гаранција

Гаранција 24 месеца

15 дена за враќање на пари

Опис

ОПИС: Најновиот развој од HAKR. Врз основа на успешниот Magic Line 320, HAKR го направија новиот MAGIC LINE 400. Моделот се одликува со одлична аеродинамика, поголем обем, зајакнато дно и најчесто билатерално отворање. Универзално за сите видови возила, и достапно во повеќе различни бои. Боја: Бела / Сива / Црна Максимална внатрешна должина 165 см. Максимален капацитет - до 8 пара скии или до 5 сноуборди Централно заклучување од 3 точки Ремени за прикачување на багаж во кутијата. Капацитет на товар е 50 кг. TUV сертификат City Crash Test Гаранција - 24 месеци

Техничка информација

  • Weight: No
  • Производител: No
  • EAN: N/A

ГАРАНЦИЈА РОК: 24 месеца

Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)