LED страничен жмигавци за Mercedes G класа W463 1989=> - хром основа

Каталошки број WE-CH-AB/AB

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 7.630,85
ден 7.630,85

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Кристални странични жмигавци за Mercedes G класа W463 1989=> с хром основа за директно вградување.  изработката на жмигавците е исклучително квалитетна. пасуват перфектно и придават по-различен вид на автомобилот. монтажаът  е сосем елементарен.

*посочената цена е за комплет   

Техничка информација

  • Weight: 1.0000
  • Производител: No
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)