LED сервизна лампа M-tech с двойна светлина 400lm, 6000K, с опция за презареждане

Каталошки број IL96

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 3.348,48
ден 3.348,48

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

LED сервизна лампа M-tech с двойна светлина и опция за презареждане. Работната лампа има максимална мощност 400lm. Този тип светлина е изключително полезна, когато извършвате ремонт.

 Мощност:
- Степен 1 70% от силата на основните диоди
- Степен 2 100% от силата на основните диоди
- Степен 3 100% от силата на диодите в горната част
Вградена батерия.
Диоди:
- 20x Opto SMD3014
- 6x Opto SMD3030

Техничка информација

  • Weight: 1.000
  • Производител: M-TECH
  • EAN: 5901508521958
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)