Тунинг LED мигачи за странични огледала на BMW серия 5 F10/F11 2013-2016, Серия 5 GT F07 2013-2016, Серия 6 F12/F13/F06 2014-2018, Серия 7 F01 2012-2015

Каталошки број V-170148

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 6.844,80
ден 6.844,80

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Тунинг, динамични LED мигачи за странични огледала за BMW. Изработката на мигачите е изключително качествена. Пасват перфектно и придават по-различен вид на автомобила. Монтират се изключително лесно, не е нужно допълнително окабеляване или преправяне на огледалата. Мигачите имат одобрение E-mark E4.

LED динамичните мигачи заменят стандартния в огледалото, като може да се постави и на М огледала, но задължително фабрично автомобила трябва да има мигачи в огледалата.

Този модел мигачи са подходящи за следните модели автомобили:

 • BMW серия 5 F10 седан 2013-2016
 • BMW серия 5 F11 комби 2013-2016
 • BMW серия 5 GT F07 2013-2016
 • BMW серия 6 F12 кабрио 2014-2016
 • BMW серия 6 F13 купе 2014-2016
 • BMW серия 6 F06 Gran Coupe 2014-2016
 • BMW серия 7 F01 2011-2015
 • BMW серия 7 F02 2011-2015
 • BMW серия 7 F03 2012-2015

Видеото е примерно!

мигачи migachi miga4i огледала огледало ogledalo led лед диоди диодни лед ленти лента димичен dinamichen dinami4en 

Техничка информација

 • Weight: 1.000
 • Производител: AUTOLUX
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)