LED професионална сервизна ламба OSRAM со USB

Каталошки број ledil106

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 3.125,20
ден 3.125,20

Експресна достава

Гаранција

Гаранција 36 месеца

15 дена за враќање на пари

Опис

  ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИНИЈА СЕРВИСНИ СВЕТИЛКИ  

"LEDinspect PRO" е врвна палета на светилки за инспекција на услуги. Тие се специјално дизајнирани за професионална употреба во работилници. Сите светилки од оваа серија се опремени со издржливи батерии кои можат да траат долго. Покрај тоа, Pro серијата е удобна за носење, а голем дел е водоотпорна и отпорна на удари. Многу светилки имаат магнети и куки кои ви овозможуваат слободно да работите без да ги држите.

Пенкало од типот на сервисна ламба со главно светло oд 150lm!
- Силна, концентрирана светлина за осветлување на посакуваната област од вашата зона.

Светилката е опремена со УВ светлина!
- Силното УВ светло ќе ви помогне да откриете протекување во системот на вашиот автомобил.

Индикатор за статус на вградена батерија!
- Оваа сервисна ламба можете да ја полните преку USB или AC / DC адаптер.

ИСТОРИЈА

OSRAM е водечки глобален производител на автомобилски светилки. Со приближно 110 годишната историја, брендот е технолошки лидер во производството на уреди за осветлување и системи. Сè започна во Берлин во 1906 година, кога беше официјално регистриран брендот OSRAM. Оттогаш OSRAM не престанува да се развива. Со текот на годините, тој го направи преминот од конвенционална во ламба за празнење и од LED технологија во ласерска. Компанијата е добитник на бројни награди и одликувања за иновации и квалитет на своите производи. Во март 2015 година OSRAM ги подложува своите LED технологии на сериозни тестови за квалитет, кои се избрани за оваа намена од водечкиот експерт DEKRA.

Техничка информација

  • Weight: 0.3000
  • Производител: OSRAM
  • EAN: 0000077773

ГАРАНЦИЈА РОК: 36 месеца

Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)