Кросо кондури - Gaerne G React White

Каталошки број MED/410/I2

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 22.167,94
ден 22.167,94

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Чизмите на серијата G React се лесни, со алуминиумски елементи, многу удобни, со скриени шевови го ѓонот, внатрешни делови изработени од микрофибер и ергономска подлога.

Техничка информација

  • Weight: No
  • Производител: No
  • EAN: N/A
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)