Hamann пакет за Range Rover Vogue 2013 =>

Каталошки број ap04-13xz-039/040

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 154.483,20
ден 154.483,20

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Скучният външен вид на Вашиот автомобил, може брзо да биде преобразен в тунинг. Тунинг пакетите, които предлагаме са произведени од висок квалитетена и еластична ABS пластика. секоједен елемент од пакета е грижливо обрабоден, за да се избегнат неприятни остри ръбове, по тој начин се постига правилниотт елемент за пасувањето на 100%.

Секоја тунинг преден браник е внимателно проектирана, за да пасне перфектно без Дополнителни корекции. Секоја браник располага с сите видови решетки и крепежни елементи. секој елемент е опакован внимателно с предпазно фолио, за добра заштита. Предните браници могат да бидат с и без одвори за датчици на парктрник система.

Тунинг праговете допълват агресивния вид на вашиот тунинг проект. Те са изработени од еластична и еластичена ABS пластика. В зависностод модела на тунинг праговете комплетът располага с крепежни елементи, при липса на такви се поставуват фабричните крепежи. 

Секоја тунинг заден браник е с перфектна изработка, за да пасне перфектно без да се правят Дополнителни корекции. браниците са опремени с сите неопходни елементи (решетки, дифузер, рефлектори). Задните браници могат да бидат с и без одвори за датчици на парктрник система.

Внимание! Пакетите могат да бидат конфигурирани по желание на клиента (таа опция се предлага само за пакети, които могат да се предложат на одделни дела). секој пакет може да биде направен в Бојата на Вашиот автомобил и да ви биде поставен од нашите специалисти. За повекеинформација можете да се сврзете с нашите љубезни оператори на телефон 070 737 304*На цената наеден градски разговор.

Техничка информација

  • Weight: 15.0000
  • Производител: AUTOLUX
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)