Десен бел жмигавец за BMW серија 3 E36 седан/караван/компакт 1990-1998

Каталошки број 3800957040077

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 877,90
ден 877,90

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Десен бел жмигавец за BMW серија 3 E36 седан/караван/компакт 1990-1998 за директно вградување.  изработката е исклучително квалитетна. пасува перфектно и придават по-различен вид на автомобилот. монтажаът  е сосем елементарен.

*Посочената цена е за ДЕСЕН жмигавец за BMW серија 3 E36 седан/караван/компакт 1990-1998

Техничка информација

  • Weight: 0.3000
  • Производител: No
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)