-15%

Комплет автомобилски брисачи SWF Visioflex 119742, 550мм + 500мм

Каталошки број 119742

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 2.783,07

Special Price ден 2.365,47

Regular Price: ден 2.783,07

Special Price ден 2.365,47

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис


 ПОДОБАР дизајн ЗА ПОДОБРО чистење 

SWF е најдобриот избор на Автомобилски брисачи за Вашиот автомобил. Марката е популярна по високиот квалитет на своите продукти. Голем дел од компаниите во автоиндустријата ги поставуваат брисачите SWF уште во фабрика.

VisioFlex е модифицирана серија аеродинамични брисачи на SWF.  За доброто чистење се грижи гумирано перо со графитен филм проектирано така, да издржи постојана работа при високи и ниски температури. Аеродинамичната форма на моделот дозволува вклучувањето при висока брзина на движење.

серијата VisioFlex е една од најдобрите на изглед и квалитетни брисачи произведени од SWF.  SWF Препорачува барем еднаш годишно да ги промените брисачите на автомобилот. На тој начин компанијата Ви гарантира, дека шофершајбната на Вашиот автомобил Ке биде секогаш добро исчистена.

Техничка информација

  • Серија: Visioflex
  • Мярка: комплект
  • Тип захват: кука
  • Количина за паковање: 2 бројки
  • Страна на монтаж: ОТПРЕД
  • Размер чистачка 1: 550мм
  • Размер чистачка 2: 500мм
  • Контактен датчик за износване: със сензор за износване
  • Weight: 0.5000
  • Производител: SWF
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)