-15%

Комплет автомобилски брисачи BOSCH Aerotwin A 187 S, 600мм + 450мм

Каталошки број 3 397 007 187

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 2.723,68

Special Price ден 2.315,36

Regular Price: ден 2.723,68

Special Price ден 2.315,36

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис


   серија AEROTWIN   

Оваа серија е една од најквалитетните произведувани од Bosch. AeroTwin се издвојува со рамен дизајн за оптимална функционалност. Благодарение на одличните резултати, се повеќе производители на автомобили преферираат AeroTwin технологијата на Bosch.

Основни Предности:

 • Перфектно чистење во Секоја точка на шофершајбната благодарение на високо технологичната, еластична шина и оптимизиран аеродинамичен профил.
 • Потивка работа благодарение на мекиот FX гумен елемент.
 • Вграден аеродинамичен Спојлер.

   Основни причини за промена на брисачите:   

AeroTwin пасува на голем дел од различните видови држачи, како на пример:

Техничка информација

 • Серија: Aerotwin
 • Мярка: комплект
 • Тип захват: специфичен
 • Търговски номер: A 187 S
 • Количина за паковање: 2 бројки
 • Страна на монтаж: ОТПРЕД
 • Размер чистачка 1: 600мм
 • Размер чистачка 2: 450мм
 • Weight: 1.000
 • Производител: BOSCH
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)