-15%

Автомобилски заден брисач Novoflow 264мм

Каталошки број NR-1423-10

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 438,40

Special Price ден 372,80

Regular Price: ден 438,40

Special Price ден 372,80

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Аеродинамичните брисачи на Novoflow сe сo исклучително висок квалитет на изработка. секој модел брисачи пасува перфектно и прилeга добрo по целата должина. Благодарение на високо квалитетната тефлонова гума тип AAAA, перото на чистачката чисти перфектно по целата должина.

кога брисачите ви започнат да прават некое од доле наведеното дејствие време е да ги смените: 

монтажата на брисачите е исклучително лесна и брза. Ви препорачуваме барем еднаш годишно да ги промените вашите брисачи со нови. 

а

Техничка информација

  • Размер чистачка: 264мм
  • Серија: Rear
  • Количина за паковање: 1
  • Страна на монтаж: ОТЗАД
  • Мярка: брой
  • Weight: 0.0500
  • Производител: NOVOFLOW
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)