-20%

Автомобилски брисач BOSCH Eco 60C, 600мм, 1 број

Каталошки број 3 397 004 673

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 388,83

Special Price ден 310,88

Regular Price: ден 388,83

Special Price ден 310,88

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис


   серија ECO   

Оваа серија е произведена од BOSCH специјално, за да се постигне по достапна цена со иновативен дизајн и голем дијапазон на пасување на различни типови приклучоци. AeroECO се издвојува со рамен дизајн за оптимална функционалност. Благодарение на одличните резултати, се повеке и повеке производители на автомобили ја преферираат, достапната AeroECO технологијата на Bosch.

Основни предности:

 • еластични и здрави благодарение на металната конструкция.
 • Перо изработено од квалитетен каучук со графит, гарантирајќи квалитетно чистење.
 • брза и лесна монтажа благодарение на монтираниот универзален адаптер.

   Основни причини за смяна на брисачите:   

Внимание! ECO серијата се препорачува единствено за автомобили со захват тип КУКА.

Техничка информација

 • Серија: Eco
 • Мярка: брой
 • Тип захват: кука
 • Търговски номер: 60C
 • Количина за паковање: 1 бројка
 • Страна на монтаж: ОТПРЕД
 • Размер чистачка: 600мм
 • Weight: 0.2000
 • Производител: BOSCH
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)