-25%

Автомобилски брисач BOSCH AeroECO AE 55, 550мм, 1 број

Каталошки број 3 397 013 454

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 779,52

Special Price ден 584,64

Regular Price: ден 779,52

Special Price ден 584,64

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис


   серија AEROECO  

Оваа серија е произведена од BOSCH специјално, за да се постигне по достапна цена со иновативен дизајн и голем дијапазон на пасување на различни типови приклучоци. AeroECO се издвојува со рамен дизајн за оптимална функционалност, исто како неговиот поскап претходник AeroTwin. Благодарение на одличните резултати, се повеке и повеке производители на автомобили ја преферираат, достапната AeroECO технологијата на Bosch.

Основни Предности:

 • Перфектно чистење во Секоја точка на шофершајбната благодарение на високо технологичната, еластична шина и оптимизиран аеродинамичен профил.
 • Рамномерно избледување благодарение на рамномерното разпределување на силата на притисок.
 • Потивка работа благодарение на мекиот FX гумен елемент.

Инструкции за монтажа:

Техничка информација

 • EAN: 4047025333634
 • Серија: AeroECO
 • Мярка: брой
 • Тип захват: универсален
 • Търговски номер: AE 55
 • Количина за паковање: 1 бројка
 • Страна на монтаж: ОТПРЕД
 • Размер чистачка: 550мм
 • Weight: 0.100
 • Производител: BOSCH
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)