Бутони за клуч за BMW

Каталошки број BT01

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 313,60
ден 313,60

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

 Копчиња за клуч за повеќето модели на BMW од 1996 година до 2001 година. 

Перфектна соодветност. Обновување целосно на клучот. 

Техничка информација

  • Weight: 0.1000
  • Производител: AUTOLUX
  • EAN: 0000016946
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)