-5%

База/преходник H7 за Ford Focus къси светлини към LED крушка

Каталошки број L12

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 203,84

Special Price ден 193,86

Regular Price: ден 203,84

Special Price ден 193,86

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Техничка информација

  • EAN: 0000118375
  • Тип ксенон аксесоари: Бази/фасонки
  • Weight: 1.0000
  • Производител: AUTOLUX
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)