База/преходник за Ксенонска ламба Н7 за BMW серија 3 E46 всички модификации

Каталошки број FS03

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 499,20
ден 499,20

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

 

Овој основен модел (адаптер) е дизајниран за поставување ксенонска ламба Н7 на стандарден фар за BMW серија 3 e46 сите модификации. Основата овозможува полесно прицврстување на ксенонската ламба. Со оваа основа заштедувате фабрички приклучок со кој можете да го вратите фабричкиот изглед на фаровите кога сакате. 

*посочената цена се однесува на 1 бр. база / адаптер

 

Техничка информација

  • EAN: 0000017244
  • Тип ксенон аксесоари: Бази/фасонки
  • Weight: 0.2500
  • Производител: AUTOLUX
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)