-22%

База/преходник за Ксенонска ламба Н7 за BMW серија 5 E39 2001-2003

Каталошки број FS02

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 411,84

Special Price ден 321,15

Regular Price: ден 411,84

Special Price ден 321,15

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Основи се потребни кога светилките се прицврстени на основата што го вклучува фарот. Тие се адаптери кои овозможуваат ксенонската ламба да се монтира на фаровите. Основите e39 модел 1 се компатибилни со монтирани предни светла од BMW во серија 5 2001-2003 година.

Техничка информација

  • EAN: 0000017243
  • Тип ксенон аксесоари: Бази/фасонки
  • Weight: 0.2500
  • Производител: AUTOLUX
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)