-3%

Бубрези црн лак тип M3 за BMW серија 3 F30 после 2011 година

Каталошки број BM07040BBL/R(B)

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 4.186,56

Special Price ден 4.060,96

Regular Price: ден 4.186,56

Special Price ден 4.060,96

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Еден од најпопуларните тунинг продукти се именно тунинг решетките. Овој тип на тунинг продукт ќе му даде уникатен и поинаков изглед на вашиот автомобил. Направени се од висококвалитетна ABS пластика, која е еластична и отпорна на притисок. Секоја решетка е индивидуално уникатна за одредена марка и модел на автомобил. Решетките имаат вградени пластични осигурачи за монтирање, како кај фабричките решетки. На овој начин можете безбедно да ги монтирате решетките, без понатамошна обработка.

Амблемите не се вклучени во цената на тунинг решетките!

 
Секој модел има заштитен микрофилм кој спречува корозија и чиреви направени од летачки камења.

Изработката е совршена, секој агол и свиок на решетките се внимателно обработени.                                                                         


Цената на секоја тунинг решетка е многу пати пониска од оригиналната, без да го расипе неговиот квалитет.На овој начин ќе го добиете најдобриот квалитет по прифатлива цена. 

Техничка информација

  • Боја: Черен лак
  • Weight: 2.0000
  • Производител: AUTOLUX
  • EAN: 0000078117
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)