-3%

AMG пакет тип S63 за Mercedes S класа W222 после 2017 година long(долга) верзија, без прагови

Каталошки број APS63F-002-W222-WSS

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 135.000,00

Special Price ден 130.950,08

Regular Price: ден 135.000,00

Special Price ден 130.950,08

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Досадниот изглед на вашиот автомобил може брзо да се трансформира во тунинг. Пакетите за тјунирање што ги нудиме се изработени од високо квалитетна и еластична ABS пластика. Секој елемент од пакувањето е внимателно обработен за да се избегнат непријатни остри рабови, со што се постигнува совршен елемент за 100% прилагодување.

Тунинг преден браник

Секој тунинг преден браник е внимателно дизајниран да одговара совршено без дополнителни прилагодувања. Секој браник има сите видови решетки и елементи за поврзување. Секој елемент е внимателно спакуван со заштитна фолија за добра заштита. Предните браници може да бидат со или без дупки за сензори на системот за паркирање.

 

Тунинг заден браник

Секој тунинг заден браник има совршена изработка за совршено тјунирање без дополнителни прилагодувања. Браниците се опремени со сите потребни елементи (решетки, дифузер, рефлектори). Задните браници можат да бидат со или без дупки за сензори на системот за паркирање.

Техничка информација

  • Weight: 32.0000
  • Производител: AUTOLUX
  • EAN: 0000124119
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)