-15%

Автомобилски брисач Novoflow 350мм, 1 број

Каталошки број NF-0002-14

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА: 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 272,00

Special Price ден 231,04

Regular Price: ден 272,00

Special Price ден 231,04

Експресна достава

гарантирано качество

Гарантиран квалитет

15 дена за враќање на пари

Опис

Аеродинамичните брисачи на Novoflow сe сo исклучително висок квалитет на изработка. секој модел брисачи пасува перфектно и прилeга добрo по целата должина. Благодарение на високо квалитетната тефлонова гума тип AAAA, перото на чистачката чисти перфектно по целата должина.

кога брисачите ви започнат да прават некое од доле наведеното дејствие време е да ги смените: 

монтажата на брисачите е исклучително лесна и брза. Ви препорачуваме барем еднаш годишно да ги промените вашите брисачи со нови. 

Техничка информација

  • Серија: NF-0002
  • Мярка: брой
  • Тип захват: кука
  • Количина за паковање: 1 бројка
  • Страна на монтаж: ОТПРЕД, ОТЗАД
  • Размер чистачка: 350 мм
  • Weight: 0.1000
  • Производител: NOVOFLOW
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)